KALİTE POLİTİKAMIZ

Hama Birçok Avantaj Sunar

DETAYLI BİLGİ

Sıkça Sorulan Sorular

5.Kilometre sınırlı teklifin avantajı nedir?

Kiralamalarda kilometre sınırının olması araçların bakım ve onarım maliyetlerinin en detaylı şekilde hesaplama avantajı sağlar. Bu sayede kiralama süresi içerisinde sürprizler ile karşılaşılmaz.

TÜMÜNÜ GÖR

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlayarak araç parkları için güvenilir bir yönetim biçimi olmaktır.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Kendimizi koşullara ve kurumlara göre biçimlendirilmiş iş modelleri ile her zaman bir alternatif oluşturarak sektörde yeni yaklaşımları ve çözümleri sunan bir iş ortağı olarak tanımlamaktayız.

SGS firması tarafından ISO 9001:2015 standardı kapsamında denetlenmiş ve UKAS tarafından tescil edilmiş olan firmamız, kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirerek sürekli gelişimini sağlamaktadır.

Amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.