HAKKIMIZDA

Hama Birçok Avantaj Sunar

DETAYLI BİLGİ

Sıkça Sorulan Sorular

3. Araç kiralamak için en az kaç araç talep edilmesi gerekiyor?

Talebiniz doğrultusunda yetki belgenizin kapasitesi dahilinde araç kiralayabilirsiniz.

TÜMÜNÜ GÖR

HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş. 2008 yılında Türk Alman ortaklığı ile kurularak ağır vasıta operasyonel filo kiralama hizmetleri veren Türkiye'deki ilk ve en önemli girişimci olmuştur. Lojistik şirketlerinin gereksinimlerine cevap vermek üzere tasarlanmış bir yapıya sahip olan HAMA'nın müşteri profilini ağırlıkla kurumsal ve çok uluslu firmalar oluşturmaktadır.

HAMA bir ilki gerçekleştirerek yurtiçi ve uluslararası hizmet vermeye yönelik operasyonel çekici, treyler, römork, üstyapılı kamyon gibi birçok çeşitliliğe sahip ürün yelpazesiyle avantajlı filo kiralama çözümlerini de taşımacılık sektörüne sunmaktadır.

HAMA, The United Kingdom Accreditation Service (UKAS) tarafından verilen ISO 9001:2008 kalite standardına sahip olan Türkiye'deki tek ağır vasıta kiralama şirketidir.

Filo yönetimi konusunda deneyimli personeli ile doğru zamanda doğru hizmeti verme ilkesini benimseyen HAMA; talepleri karşılamak ve sorunlara çözüm üretmek adına bilgi ve birikimini müşterileriyle paylaşacak olan uzman kadrosu ile ihtiyaç duyulan çözümü sunmak için hazır durumdadır.

Müşterilerine iş ortağı bakış açısı ile yaklaşan HAMA; çalıştığı firmaların karlılığını ve etkinliğini arttıracak akılcı çözüm önerileriyle sektörde farklılık yaratacağına inanmaktadır.

Sermaye yapısı, uluslararası hizmet ağı, deneyimli kadrosuyla üstün hizmet seviyesini rekabetçi şartlarla sunmayı hedefleyen HAMA; büyüyen operasyonel filo kiralama pazarında lider olmayı sürdürüp yatırımlarına devam etmektedir.